ناطق‌نوری: محرابی برای تأمین مخارج زندگی‌اش در مسابقات حرفه‌ای حاضر شد - او به فدراسیون چیزی نگفتهاحمد ناطق‌نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، در مورد محرومیت محرابی و احمدی‌صفا گفت: احمدی‌صفا ملی‌پوش 49 کیلوگرم کشورمان پیش از این در مسابقات کیک‌بوکسینگ حاضر شده بود و همین موضوع باعث شد او از حضور در مسابقات باکو محروم شود اما سجاد محرابی که از بوکسورهای خوب ایران است به دلیل مشکلات مالی و اینکه قصد داشته مخارج زندگی‌اش را تأمین کند در مسابقات حرفه‌ای شرکت کرده که همین موضوع باعث محرومیت او از حضور در باکو شده است.

وی ادامه داد: او تنها کادرفنی را از تصمیمش مطلع کرده و فدراسیون در جریان نبوده و نکته قابل توجه این است که علیرضا استکی مربی تیم ملی مخالف حضور او در مسابقات حرفه‌ای بوده است. به هر صورت محرابی هنوز برای کسب سهمیه شانس دارد و می‌تواند با حضور در مسابقات حرفه‌ای ونزوئلا سهمیه المپیک را از آن خود کند.

رئیس فدراسیون بوکس تصریح کرد: محرابی بوکسور خوبی است و تلاش زیادی در تمرینات می‌کند. او می‌تواند در ونزوئلا موفق باشد و در کنار او سیاوش امیدی که به عنوان جایگزین وی به باکو اعزام می‌شود نیز بوکسور خوبی است و به این ترتیب در وزن 75 کیلوگرم در دو جبهه می‌جنگیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه مطلوب بگیریم


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها