شرکت تیم ملی موی تای بانوان در مسابقات جهانینایب رییس بانوان فدراسیون ورزش های رزمی از حضور تیم ملی موی تای در مسابقات جهانی ترکمنستان خبر داد.

میترا کریمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره اعزام تیم ملی موی تای بانوان به رقابت های جهانی گفت: تیم ملی موی تای بانوان شهریور امسال در مسابقات جهانی عشق آباد ترکمنستان شرکت می کند و برای تشکیل این تیم مسابقه انتخابی خواهیم داشت.
وی افزود: مسابقه انتخابی خواهیم داشت که در آن موی تای کاران تیم ملی قبلی و سایر نفرات می توانند در آن شرکت کنند. این مسابقه انتخابی تکلیف اوزان اعزامی را مشخص می کند، چون تعداد ورزشکاران و اوزان تیم ملی براساس حضور حریفان تیم ملی نهایی خواهد شد.
نایب رییس بانوان فداسیون ورزش های رزمی در خصوص کادر فنی تیم ملی موی تای گفت: فعلا کادر فنی ایرانی هدایت ملی پوشان را برعهده دارد، اما تصمیم داریم از مربی خارجی در این بخش استفاده کنیم.
وی با اشاره به برنامه های رشته پنچاک سیلات افزود: تیم ملی موی تای بانوان برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اعلام آمادگی اولیه را کرده و برنامه ها و اردوهای تدارکاتی این تیم در حال انجام است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها